“Duhet ta mposhtim këtë koronavirus idiotin”, Kobina: Mezi pres të …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 18:09

FB Kampionati Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana

“Duhet ta mposhtim këtë koronavirus idiotin”, Kobina: Mezi pres të …

Mesfushori me tipare sulmuese i Tiranës, Uinful Kobina është tepër i mërzitur me përhapjen e koronavirusit që po e mban larg fushës së blertë.

kobina

28 vjeçari nga Gana shprehet tepër i irrituar me COVID-19 dhe shpreh dëshirën për t’u rikthyer të luajë futboll sa më shpejt të jetë e mundur.

kobinaa

“Shpresoj për më të mirën në këto kohë të vështira. Duhet ta mposhtim këtë gjë idiote që quhet korona. Ditë më të mira na presin. Mezi pres të kthehem në fushë,” e mbyll mesazhin e shkruar në Instagram 28 vjeçari.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com