Dueli i ish-ëve në Teuta-Partizani, ja lojtarët që kanë luajtur për të dyja ekipet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 4, 2020 | 13:15

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani Teuta

Dueli i ish-ëve në Teuta-Partizani, ja lojtarët që kanë luajtur për të dyja ekipet

Teuta është fituese e duelit të ish-ëve në përballjen e sotme me Partizanin.teuta-partizani

Në radhët e të kuqve të kryeqytetit ndodhen tre mbrojtës, të cilët në të shkuarën kanë luajtur për Teutën, Hektor Idrizaj, Esin Hakaj dhe Amir Bilali.

Ndërsa ish-ët e kuq tek ekipi durrsak janë këta: kapiteni Renato Arapi, Emiljano Vila, Rubin Hebaj, si dhe Sherif Kallaku, i cili ka luajtur me moshat e Partizanit.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com