Duel “titanësh” në ring, Fjuri zbulon metodën e duhur për të mundur Uajlderin: Masturbohem 7 herë në ditë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 14, 2020 | 18:19

Boks Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Duel “titanësh” në ring, Fjuri zbulon metodën e duhur për të mundur Uajlderin: Masturbohem 7 herë në ditë

Boksieri anglez Tajson Fjuri po përgatitet maksimalisht për të mposhtur në duelin epik me Deontei Uailderin në 22 shkurt në Las Vegas të SHBA-së.

53037-large

“Gypsy King” i habiti mediat kur zbuloi dietën dhe regjimin stërvitor për të qenë i karikuar në maksimum për mposhtur “Bronze Bomber”.

Fjuri pranon se masturbohet 7 herë në ditë për të mbajtur në nivel të lartë testosteronet në mënyrë që të tregohet më agresiv me amerikanin Uajlder.

“Po ha 5-6 vakte në ditë dhe konsumoj deri në 8 litra ujë. Po e provoj këtë dietë për të më dhënë efekt. Dua të them se po masturbohem 7 herë në ditë për të mbajtur aktive testosteronet”, përfundon Fjuri.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com