Drejt divorcit me skuadrën greke, mesfushori i Kombëtares në kërkim të një ekipi të ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 31, 2021 | 14:56


Drejt divorcit me skuadrën greke, mesfushori i Kombëtares në kërkim të një ekipi të ri

Mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, pritet që të jetë edhe këtë merkato në kërkim të një skuadre.

ergys kace

Sipas mediave greke, Kaçe mësohet se do të shkojë drejt një divorci me konsensus me drejtuesit e skuadrës së Arisit.

Me paraqitjet e tij këtë sezon, ai nuk ka bindur drejtuesit dhe stafin teknik, ndaj pritet që palët të diskutojnë mes tyre ndarjen konsensuale.

PANORAMASPORT.AL