Dorëhiqet drejtori dhe menaxheri i Tiranës, reagon klubi: Faleminderit, kjo është një…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 22, 2020 | 23:59


Dorëhiqet drejtori dhe menaxheri i Tiranës, reagon klubi: Faleminderit, kjo është një…

Ndryshime në klubin e Tiranës! Drejtori sportiv Arbi Laçi dhe menaxheri Mario Nikolli nuk do të jenë më pjesë e klubi të Tiranës, teksa kanë dhënë dorëheqjen duke u larguar përfundimisht nga 25 herë kampionët e Shqipërisë. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi bardheblu nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare.


Ndërkohë menjëherë pas vendimit, për largimin nga Tirana, nuk ka munguar as reagimi i ish-drejtorit Laçi, i cili ka postuar një foto në “Instastory” me presidentin Halili duke shkruar:

kr

”Është  më mirë të largohesh si kampion”.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com