Do t’i bashkohet Lionel Mesit tek Inter Majemi? Luis Suarez flet për të ardhmen e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 9, 2023 | 18:36

Do t’i bashkohet Lionel Mesit tek Inter Majemi? Luis Suarez flet për të ardhmen e tij

Lionel Mesi vendosi për të ardhmen e tij teksa sezonin e ardhshëm do ta shohim në Amerikë, tek Inter Majemi.

luis-suarez-posing-for-fans-1552151

Pas transferimit të tij, në media kanë nisur aludimet se në ekip do ti bashkohet dhe miku i ngushtë, Luis Suarez.

Qendërsulmuesi uruguajan, i cili aktualisht luan për Gremio, ka folur për “El Observador”. Ai ka sqaruar se është i lumtur te skuadra braziliane dhe se nuk do të largohet.

“Nuk ka gjasa të largohem, jam i lumtur te Gremio dhe kam kontratë deri në verën e vitit 2024”, deklaroi Suarez.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"