Do të luajnë në mesjavë ndaj Flamurtarit, flet trajneri i Tepelenës: Po kolaudojmë ekipin, marrim pikë kundër vlonjatëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2021 | 13:07


Do të luajnë në mesjavë ndaj Flamurtarit, flet trajneri i Tepelenës: Po kolaudojmë ekipin, marrim pikë kundër vlonjatëve

Këtë fundjavë Tepelena do të jetë pushim për t’u rikthyer në garë në mesjavën e ardhshme, kur do të ndeshet me Flamurtarin. Në lidhje me situatën dhe përballjen me vlonjatët, trajneri Ilir Selimi u shpreh:

BUTRINTI TEPELENA

“Jemi duke kolauduar ekipin dhe po punojmë për takimin e radhës, që mendohet të jetë i vështirë. Lojtarët i kemi cilësorë, mes të cilëve edhe disa të rinj.

Ekipi do të kthehet te pikët në këtë sfidë”. Selimi pohon se ky sezon do të jetë i vështirë pasi lufta do të jetë e hapur deri në fund të kampionatit për kreun.

ROLAND SULI – PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/