Do largohet nga Çelsi, lojtari arrin akord me rivalët. Mësoni detajet e kontratës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 6, 2020 | 17:00


Do largohet nga Çelsi, lojtari arrin akord me rivalët. Mësoni detajet e kontratës

Uillian është drejt largimit nga skuadra e Çelsit pasi ka refuzuar ofetën dy vjeçare të bërë nga klubi londinez pasi braziliani kërkon kontratë tre vjeçare. Sipas raportimeve të fundit, Uillian duket se ka pranuar ofertën e Arsenalit.

uillian

Topçinjtë i kanë ofruar brazilianit një kontratë tre vjeçare me Uillian që do përfitojë 100 mijë euro në javë. Flitej prej kohësh për një një interesim të Arsenalit për Uillian, dhe mesa duket palët kanë gjetur akordin mes tyre.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com