Do japin “zemër” në fushën e blertë, njihuni me të dashurat seksi të futbollistëve të rinj të Premier Ligës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 12, 2020 | 17:46


Do japin “zemër” në fushën e blertë, njihuni me të dashurat seksi të futbollistëve të rinj të Premier Ligës

Startoi ditën e sotme sezonin i ri i Premier Ligës angleze, me një mori emrash të rinj. Ndërkombëtarët e njohur si dhe yjet e sapo promovuar do të jenë gati për këtë nisje. Ata do të inkurajohen nga partneret e tyre mahnitëse, të cilat shkëlqejnë po aq sa ata.

 

Capture

Shanon de Lima

1

Shannon de Lima, 31 vjeç, është një modele nga Venezuela, e cila më parë ka qenë e martuar me këngëtarin Marc Anthony, si dhe në një lidhje me boksierin Canelo Alvarez.

2

Ajo filloi të dilte me James Rodriguez të Everton vitin e kaluar, por së fundmi ka thënë se nuk do të martohet kurrë me të.

Estelle Bergkamp

3

Vajza e Dennis Bergkam, Estelle, është e dashura e Donny van de Beek, i cili ka nënshkruar kontratë me Manchester United.

Lindur dhe rritur në Londër, 24-vjeçarja kishte jetuar në Amsterdam bashkë me mesfushorin e Ajax, por tani po planifikon të transferohet në veri.

5

Ata filluan të takoheshin vitin e kaluar dhe duket se janë bërë për njëri-tjetrin, teksa duken mjaft të lumtur tek fotot dhe videot e realizuara nga pushimet në Ibiza dhe në jug të Francës.

Sophia Weber

6

Nuk dihet shumë për zeshkanen Sophia, e cila është e dashura e Kai Havertz, i cili ka nënshkruar kontratën me Chelsea.

Ata janë të dashuruar që në fëmijëri me njëri-tjetrin dhe ai është shumë i lumtur, pasi nuk ngurron të postojë foto e video me të në rrjete sociale.

7

Ajo është një tifoze e zjarrtë e futbollit, pasi shpesh vesh fanellën e ekipit kombëtar gjerman.

Marrion Areola

9

Alphonse Areola është një anëtar i ri në Premier Ligë për Fulham.

Por, ish-portieri i PSG-së tashmë e kishte kthyer Londrën në shtëpinë e tij, para se të lëvizte.

8

Bukuroshja gjysëm filipineze dhe gjysëm libaneze, Marrion dhe 2 fëmijët e tyre, u transferuan përsëri në një shtëpi në kryeqytet në korrik.

Ajo thuhet se punon në sektorin bankar.

Michaela Ireland

10

Leeds United është rikthyer këtë sezon pas 16 vitesh internimi në Premier Ligë.

11

Sulmuesi Patrick Bamford e ka mbështetjen e tij më të madhe, modelen Michaela Ireland.

Market E Thais

12

Brazilianja është martuar me Allan, i cili ka lidhur një kontratë prej 22 milion paundësh me Everton.

Çifti më parë ndezën Napolin, ku luante mesfushori.

13

Duke u nisur nga postimet në llogarinë e saj në Instagram, ajo duket si një mbretëreshë mode, e gatshme për të tronditur Goodison Park.

Abbie Richards

14

Kapiteni i Fulham, Tom Cairney, mund të rikthehet në Premier Ligë.

15

Ai është në një lidhje me Abbie Richard për katër vjet dhe të dy janë bërë prindër për herë të parë vitin e kaluar.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com