Ditëlindja e parë si nënë, Vilma Masha poston foto me të bijën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 7, 2020 | 20:10


Ditëlindja e parë si nënë, Vilma Masha poston foto me të bijën

Para pak muajve moderatorja “Supersport” , Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë, teksa lindi vajzë. Ditën e sotme ajo feston ditëlindjen e saj, e cila sigurisht ndryshe ga herët e tjera është më speciale, pasi e gjen nënë.

Vilma Masha

Pikërisht për të theksuar këtë, Vilma ka ndarë një foto në profilin e saj zyrtar, ku shihet me volëlushen Sea në krahë, e cila sigurisht është dhurata më e bukur për këtë ditëlindje të saj.

 

117445373_661525594461930_4544708514193216175_n (1)

Vilma Masha duket më e lumtur se kurrë për këtë ditëlindje të saj, e cila është ndryshe nga ato të mëparshmet, me Sean që padyshim ka sjellë një lumturi të madhe në familjen e moderatores.

VILMA ME VAJZEN

Vilma Ss

Vilma2

Vilma3

vilma6

vilma masha

vilma superspor

vilma

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com