Diferencë e madhe nga “rivalet”, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 13, 2022 | 11:42


Diferencë e madhe nga “rivalet”, Uanda Nara zgjidhet si më e dëshiruara nga italianët për të kaluar një natë

Uanda Nara është zgjedhur nga italianët si femra më e dëshiruar për një flirt veror apo për një natë. Bashkëshortja e Mauro Ikardit është votuar masivisht në sondazh, duke zënë vendin e parë me 90% të votave si femra më e dëshiruar në shtrat.

3

Me diferencë shumë të madhe nga modelja argjentinase, podiumi më tej plotësohet nga Alena Seredova, ish-partnerja e portierit Xhanluixhi Bufon dhe Kristen Stjuard, yll i Hollivudit.

Më pas vijnë me radhë, motra e vogël e Belen Rodrigezit, Sesilia, për të vijuar me Ilari Blazin, Irina Shaik, Ema Marrone, surpriza Simona Ventura, Teilor Mega dhe Federika Nargi.

1

2

4

5

PANORAMASPORT.AL