“Diçka e madhe po vjen!” Investim gjigant në akademinë e Skënderbeut

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 21:00

“Diçka e madhe po vjen!” Investim gjigant në akademinë e Skënderbeut

Skënderbeu ka gati një projekt serioz, i cili pritet të startojë në datën 20 shtator. Bëhet fjalë për ndërtimin e një akademie sipas standardeve europiane dhe konkurruese në tregun shqiptar.

skenderbeu

Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, klubi iu bën thirrje tifozëve të qëndrojnë në kontakt, pasi diçka e madhe po vjen. Pritet me mjaft interes të mësohen detajet e këtij projekti të bujshëm dhe cilët do të jenë investitorët.

Skenderbeu

www.minuta90.com