Deri në Tiranë për të mbështetur skuadrën e zemrës, tifozët e Romës e shndërrojnë Amfiteatrin te Liqeni Artificial në stadium të dytë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2022 | 22:31


Deri në Tiranë për të mbështetur skuadrën e zemrës, tifozët e Romës e shndërrojnë Amfiteatrin te Liqeni Artificial në stadium të dytë

Amfiteatri te Liqeni Artificial në Tiranë është kthyer në një stadium të vogël mbrëmjen e sotme.

Capture322

 

Tifozët e Romës që kanë ardhur për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës, në pamundësi për të qenë të pranishëm në stadium kanë zgjedhur të bëjnë tifo nga fan-zone në pika të ndryshme të kryeqytetit.

 Në videon që sjell Panorama.al duket se atmosfera është mjaft e zjarrtë dhe tifozët presin me kërshëri rezultatin final, me shpresën se do të kthehen në shtëpi me kupën e Ligës së Konferencës.
PANORAMAPSORT.AL