Dërgoi Sitin në finalen e Championsit, modelja e “OnlyFans” e fiksuar pas Guardiolës: Është shumë sek*i…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 18, 2023 | 20:41

Dërgoi Sitin në finalen e Championsit, modelja e “OnlyFans” e fiksuar pas Guardiolës: Është shumë sek*i…

Ylli i filmave me pullë të kuqe, Eli Bruki, nuk e fsheh fiksimin që ka për trajnerin e Mançester Sitit, Pep Guardiola. Modelja e OnlyFans  deklaron se është e gatshme të bëjë gjithçka me të dhe për të. 

auto_Screenshot_21684423602

“Pep është shumë seksi dhe mendoj që i shkon më shumë kështu pa flokë se sa me flokë. Duket sikur është një mbret spanjoll. Ndoshta është xheloz për dhëmbët e Jurgen Klop, por mund të paguajë për t’i pasur edhe ai ashtu. Lojtarët më seksi? Grilish, Foden, Stones, Mason Maunt dhe Kajl Uoker. Edhe Maunt është shumë i nxehtë, por nuk kemi nevojë për të, ndoshta mund ta ulim në pankinë”, tha gjatë një intervistë.

00

01

02

03

04

05PANORAMASPORT.AL

 

 

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"