Dënimi i zyrtarit të Egnatias, reagon klubi rrogozhinas: Nuk lejojmë askënd të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2019 | 17:45


Dënimi i zyrtarit të Egnatias, reagon klubi rrogozhinas: Nuk lejojmë askënd të…

Komisioni i Disiplinës ka dënuar ditën e sotme zyrtarin e Egnatias, Eduart Thartori, për sjellje të keqe ndaj zyrtarit të ndeshjes, që këta të fundit luajtën kundër Kastriotit.disiplina_1dhjetor

Menjëherë pas këtij dënimi ka reaguar klubi i Egnatias, të cilët nëpërmjet një postimi në “Facebook”, e konsiderojnë këtë vendim si të padrejtë. Madje rrogozhinasit bëjnë me dije se do ta apelojnë këtë vendim, i cili sipas konsiderohet i padrejtë.

Në reagimin e Egnatias thuhet se klubi kërkon vendime të drejta dhe futboll të pastër, teksa nuk do të lejojnë askënd të përbalti mundin dhe punën e stafit.

Reagimi i klubit:egnatia

 

 

PNORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com