Dëmtimi i rëndë në gju, Sadiku: E kam vërtetuar që unë…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 7, 2018 | 20:04

Dëmtimi i rëndë në gju, Sadiku: E kam vërtetuar që unë…

Në një postim në faqen e tij zyrtare në “Facebook” Armando Sadiku tregon gjendjen e tij pas operacionit. Ai tregon se gjithçka shkoi me sukses dhe se tashmë i duhet të pushojë gjatë.

38703250_1950509371655421_7988026884317249536_n

Megjithatë, “bomberi” i kombëtares sonë nuk dorëzohet dhe premton se do të punojë fort për tu rikthyer sa më shpejt në fushë. Ja postimi i tij i plotë:

sadik






www.minuta90.com