Debuton Naingolan, në formacionin e Spaletit mungon Ikardi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 17:40

Debuton Naingolan, në formacionin e Spaletit mungon Ikardi

Sot Interi do të ndeshet me skuadrën e Bolonjës në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Seria A. Ndërkohë para pak çasteve kanë dalë edhe formacionet zyrtare të dy skuadrave. Ndërkohë që në formacionin e skuadrës së drejtuar nga Spaleti, ka disa ndryshime thelbësore.

ikardii

Në njëmbëdhjetëshen e zikaltërve nuk duket asgjëkundi emri i sulmuesit Mauro Ikardi.  Sipas raportimeve më të fundit nga Italia bëhet me dije se Ikardi është i dëmtuar dhe nuk ka qenë një vendim i Spaletit që ta lërë jashtë argjentinasin. Ndërsa blerja e re e Interit, Raxha Naingolan ndodhet në formacion dhe për të ky është debutimi në Seria A me fanellën e Interit.

dskdfjkghdfg

www.minuta90.com