Debuton me Çelsin, Tiago Silva mahnit Anglinë në ndeshjen e parë si titullar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 25, 2020 | 23:43


Debuton me Çelsin, Tiago Silva mahnit Anglinë në ndeshjen e parë si titullar

Në ndeshjen e tij të parë me skuadrën e Çelsit, Tiago Silva i ka mahnitur të gjithë në Angli. Sigurisht, ata e kishin parë nga larg, por këtë herë u surprizuan nga performanca e brazilianit.6E43E8E3-564B-49EF-A874-5CBF8F027909

36-vjeçari luajti si titullar në sfidën e “Carabao Cup” dhe bëri 60 minuta të shkëlqyera. Rikuperime topash, pasime të sakta, qetësi dhe eksperiencë.

Pikërisht ajo që i ka munguar Çelsit gjatë kësaj kohe. Tani mbetet për t’u parë se si do të paraqitet në ndeshjet me kundërshtarë më të fortë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com