Debutoi në Seria B, Kastrati: E mora vesh që do luaja vetëm në mëngjes, penalltinë mund ta kisha pritur

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 20:55

Debutoi në Seria B, Kastrati: E mora vesh që do luaja vetëm në mëngjes, penalltinë mund ta kisha pritur

Portieri i Peksarës, Elhan Kastati ka bërë një paraqitje shumë të mirë në fitoren 2-1 përballë Livornos. I riu bëri disa pritje vendimtare dhe pas ndeshjes ai u shpreh për “Rete8” teksa thotë:

kdfhgjksdfhgdfhgf

“Isha shumë i emocionuar. E kam marrë vesh lajmin se do te luaj titullar vetëm në mëngjes, pasi Fiorilo kishte një problem fizik. Dhe te penalltia e gjuajtur nga Xhaneti unë do të kisha mundur ta prisja. Jam shumë i lumtur për tre pikët. Për pritjen në fund duhej një portier me fat dhe topi më erdhi në dorë”.

www.minuta90.com