Debutoi me gol në “Stamford Bridge” me fanellën e Çelsit, flet Kulibali: Çfarë emocioni!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 15, 2022 | 9:25

Debutoi me gol në “Stamford Bridge” me fanellën e Çelsit, flet Kulibali: Çfarë emocioni!

“Mendoj se merituam më shumë se ky barazim, por ishte e vështirë, sepse Totenhemi është një skuadër shumë shtatlartë”. Kalidu Kulibali, mbrojtësi i ri i Çelsit, tregoi emocionet e golit të tij të parë në “Stamford Bridge”:

CELSI 1

“Nuk e prisja, por ishte një gol i shkëlqyer dhe një atmosferë fantastike e tifozëve. Të gjithë po thërrisnin emrin tim dhe isha shumë i lumtur.

Shpresoj që të mos jetë goli i fundit”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"