Danilo Alvesh zbarkon në Vlorë, prezantohet me fanellën e Flamurtarit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 12:50

Danilo Alvesh zbarkon në Vlorë, prezantohet me fanellën e Flamurtarit

Danilo Alvesh ka mbërritur në Vlorë dhe është prezantuar me fanellën e Flamurtarit. Braziliani ka mbërritur nga Turqia, pas prishjes së kontratës me klubin që nënshkroi këtë verë, Afjet Afyonspor. Klubi e ka njoftuar nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook”.

danil

www.minuta90.com