Çudira shqiptare/ Nuk do ta besoni çfarë ndodh me stadiumin në Kosovë (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 21:30

Çudira shqiptare/ Nuk do ta besoni çfarë ndodh me stadiumin në Kosovë (VIDEO)

Një çudi e madhe ka ndodhur me stadiumin Dobraja në Kosovë. Collage Maker-17-Sep-2023-09-30-PM-64

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, vihet re se fusha e blertë ndodhet në një anë ndërsa stolat për të ndjekur ndeshjen ndodhen në një anë tjetër.

Diçka e pazakontë e pa shikuar më parë në ndonjë vend tjetër.

@arrkrasNot FYP♬ original sound – A.K

Ky stadium i përket klubi kosovar, KF Arbëria. Fusha sportive ku janë vendosur stolat është jashtë çdo lloj standarti dhe duket si një tokë ku mund të kullosin bagëtitë, ndërkohë që aneksi me bar sintetik, nuk ka as tribunë dhe as stola ku tifozët mund të qëndrojnë. 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"