Çudira para ndeshjes Shkëndija-Totenhem, ylli anglez zbulon se një portë është më e… vogël

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 19:46


Çudira para ndeshjes Shkëndija-Totenhem, ylli anglez zbulon se një portë është më e… vogël

Një situatë e çuditshme është regjistruar para ndeshjes Shkëndija e Tetovës – Totenhem. Ylli i skuadrës angleze, Herri Kejn, ka pikasur se një nga portat e stadiumit “Todor Proeski ” të Shkupit, ishte më e vogël.

gbalpskofmwqx0eawpzf

Kjo gjë ka alarmuar delegatin e ndeshjes. Pasi kanë shkuar e kanë matur, ka rezultuar se porta ka qenë 4 cm më e vogël se parametrat normale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com