Çudia/ Suedia zbarkon në Rusi, pritet vetëm nga 1 tifoze

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 13, 2018 | 11:59

Çudia/ Suedia zbarkon në Rusi, pritet vetëm nga 1 tifoze

Skuadra suedeze që luan në grup me Gjermaninë, udhëtoi dje në drekë për në Rusi. Sipas mediave suedeze skuadra u prit nga vetëm një tifoz i tyre në aeroportin e vogël pranë bregut të Detit të Zi.

Suedia

15-vjeçarja Margot po priste për skuadrën në dalje të njërës prej portave. Lojtarët nuk e kanë përshëndetur vogëlushen, pasi shkuan direkt për në autobus dhe më pas në hotelin ku do të grumbullohen.

Tifozja

Sot në mbrëmje suedezët që do të luajnë pa yllin, Zlatan Imbrahimoviç, që nuk u thirr nga trajneri, do të zhvillojnë stërvitjen e parë zyrtare në prag të përgatitjeve për turneun. Ata do të luajnë ndeshjen e parë ndaj Koresë së Jugut.

Mergot


www.minuta90.com