Çekiçi mesazh Rejës dhe rivalëve në Slloveni, futbollisti shqiptar në” top” formë gjatë miqësores

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 23, 2020 | 19:40


Çekiçi mesazh Rejës dhe rivalëve në Slloveni, futbollisti shqiptar në” top” formë gjatë miqësores

Endri Çekiçi ndihet tepër i motivuar për të nisur kampionatin. Mesfushori i avancuar shqiptar i dha fitoren skuadrës së tij Olimipija Ljubjana në testin miqësor të zhvilluar ditën e sotme ndaj Aluminijit duke realizuar golin e vetëm të takimit.
CEKIDI
Çekiçi tregon se është gati për të një aventurë të re në karrierë, ndërsa me paraqitjen e sotme premton se do të japë akoma më shumë për Olimpijian, e cila është pretendente kryesore për titullin.

Nga ana tjetër, ai pret që të marrë ftesën e parë zyrtare për në kombëtaren e Shqipërisë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com