“Çdo fillim e ka një fund”, lojtari konfirmon largimin nga Laçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 19:37


“Çdo fillim e ka një fund”, lojtari konfirmon largimin nga Laçi

Abdurrahman Fangaj nuk do të jetë më pjesë e Laçit. Këtë e ka konfirmuar vetë futbollisti përmes një postimi në rrjetet sociale.

abdurrahman fangaj

“Çdo fillim e ka një fund. 4 vite të mrekullueshme. Faleminderit Laçi”, shkruan Fangaj në profiling e tij në “Facebook”. 22-vjeçari u transferua tek Laçi në 2016 nga skuadra e Vllaznisë.

Mbrojtësi i djathtë i jep kështu lamtumirën Laçit pas 4 viteve.

fangaj laci

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com