Bylis, kundërshtar stresues, Partizani fillon sot javën kundër ballshiotëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 18, 2020 | 16:31

Bylis FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Partizani

Bylis, kundërshtar stresues, Partizani fillon sot javën kundër ballshiotëve

Të kuqtë e kryeqytetit kanë pasur mundësi që të pushojnë ditën pasuese pas fitores bindëse në Laç. Për shkak të ngarkesës që patën në javën e shkuar, stafi vendoi që skuadra të pushonte dje dhe duke nisur nga sot do të nisë puna për ndeshjen e radhës.

partizani 111

Të shtunën Partizani pret Bylisin për javën e 23-të të kampionatit, ku pa dyshim do të kërkohet vazhdimësia e serisë me fitore, pasi vetëm me këtë ritëm mbahen gjallë shpresat për titull.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com