Buzëqesh Memelli, dy rikthime të rëndësishme te Skënderbeu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 23, 2021 | 10:07


Buzëqesh Memelli, dy rikthime të rëndësishme te Skënderbeu

Qendra e mbrojtjes së Skënderbeut ka pasur probleme të mëdha në javët e fundit prej dëmtimeve dhe pezullimeve për kartonë.

Memelli Skenderbeu

Ndaj Vllaznisë mungoi Melos Bajrami, ndërsa Leard Sadriu ishte në stol pasi ende nuk është 100 % prej dëmtimit. Megjithatë, në transfertën ndaj Bylisit skuadra do të jetë e kompletuar, pasi Bajrami do të jetë i gatshëm, por gjithashtu edhe mesfushori Arinaldo Rrapaj. Ky i fundit ishte pezulluar nga trajneri Memelli për dy ndeshjet e fundit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/