Bushi publikon listën e të grumbulluarëve U-21, thirret edhe Ronaldo…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 23, 2018 | 13:50

Bushi publikon listën e të grumbulluarëve U-21, thirret edhe Ronaldo…

Është bërë e ditur lista e kombëtares U-21 për sa i përket ndeshjeve miqesore. Përkatësisht kuqezinjtë e vegjël do të luajnë në 28 maj, ora 19:00, në “Elbasan Arena” me moshatarët e Bosnjes dhe më pas ndeshja dyshe me Bjellorisunë.

shqiperia u21
Njëra në datën 5 qershor dhe tjetra në datën 8 qershor. Orari dhe vendi ngelet i njejtë. Trajneri Alban Bushi ka thirrur lojtarë nga kampionati vendas por lista është më e gjatë me futbollistët që luajnë jashtë. Ja lista e plotë:

33176588_10211873523223511_2200526373846515712_n

www.minuta90.com