Bukuroshja italiane shpreh admirimin për Maradonën: Je Zoti, dua të të takoj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 26, 2020 | 20:07


Bukuroshja italiane shpreh admirimin për Maradonën: Je Zoti, dua të të takoj

Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e kërkon edhe bukuroshja italiane e futbollit Floriana Mesina.

floriana mesina

Italo-Kolumbianja i ka lënë të gjithë gojë hapur me një foto me një mbishkrim admirimi për legjendën argjentinase. Mesina është një fanse e madhe e Napolit dhe ka zgjedhur të pozojë afër murales së ikonës argjentinase në Napoli.

florianaa

“Maradona është Zoti, është futbolli! Askush sikur ti, gjithmonë me ne. Kam një ëndërr të të takoj”,shkruan bukuroshja italiane duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com