Brozoviçi stërvitet ende veçmas, rritet ankthi tek zikaltërit…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 31, 2023 | 18:29

Brozoviçi stërvitet ende veçmas, rritet ankthi tek zikaltërit…

Rikuperimi i Marselo Brozoviçit vazhdon të bëhet me hapa tejet të ngadaltë.

191736543-2585a826-a399-4f35-97b5-3a6dcddcbdf7

Dita e djeshme që ishte shënjestruar si dita në të cilën kroati do të kthehej në stërvitje me grupin nuk ka rezultuar e tillë dhe mesfushori ka vazhduar të stërvitet veçmas në Apiano Xhentilen.

Me ritme të tilla, në Milanon zikaltër po rritet ankthi për 30-vjeçarin që mund të jetë në dyshim edhe për derbin e fundjavës.

PANORAMASPORT.AL