Brdariç me luksin e përzgjedhjes, ja formacionet e mundshme në Vllaznia-Laçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2021 | 12:31


Brdariç me luksin e përzgjedhjes, ja formacionet e mundshme në Vllaznia-Laçi

Si rrallëherë në këtë sezon, trajneri Tomas Brdariç e ka të plotë grupin e futbollistëve për ndeshjen me Laçin.

Vllaznia-Laci

Por, Liridon Latifi duhet të bëjë kujdes ndaj kurbinasve, në mënyrë që të mos humbasë ndeshjen e javës së 11-të me Teutën.

Ish-lojtari i kombëtares rezulton me tre kartonë të verdhë dhe nëse ndëshkohet ndaj Laçit i bie që automatikisht pezullohet për transfertën me durrsakët. Gjithsesi, Vllaznia ka plot alternativa për çdo rast të mundshëm.

VLL

PANORAMASPORT.AL