Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është braziljania që po bën namin në faqen për të rritur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2022 | 19:17

Braktis volejbollin për “OnlyFans”, kush është braziljania që po bën namin në faqen për të rritur

Key Alves është një nga figurat më të rëndësishme në sportin brazilian, në volejbollin e femrave.

Profesionistja e re ka ndërtuar një rrugë të gjatë në fushë, por tani ajo ka zgjedhur një biznes tjetër për të vazhduar gjenerimin e parave.

Key Alves nuk është një sensacion vetëm në botën e sportit, por edhe në OnlyFans, platforma e shitjes së përmbajtjes për të rritur që po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar në mesin e të famshëmve. Volejbollistja është një tjetër nga gratë në industri që vendosi t’i bashkohet këtij trendi.

Sportistja 22-vjeçare pretendon se fiton 50 herë më shumë duke shitur përmbajtje sesa të qenit një lojtare profesioniste, ndaj kjo ishte nxitja kryesore për të hapur llogarinë e saj. Përveç kësaj, Key ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet e saj sociale, gjë që e ka ndihmuar atë në “punën e re”.

Key Alves : r/Volei_BR

Deri tani, OnlyFans ka ndihmuar mijëra njerëz të njohur për të rritur të ardhurat e tyre mujore. Volejbollistja ka rrëfyer se fiton më shumë se 500 mijë dollarë dhe ka gjithnjë e më shumë abonentë, falë angazhimit dhe popullaritetit të saj të madh.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"