Bjondja seksi Volanksi e ngecur në Bahamas, ka një lajm të mirë për fansat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 6, 2020 | 23:17


Bjondja seksi Volanksi e ngecur në Bahamas, ka një lajm të mirë për fansat

“Pushtuesja” e finales së Champions League sezonin e kaluar, Kinsei Volanksi është lejuar më në fund të kthehet në shtëpinë e saj në Los Angelos, pas pushimeve të zgjatura 1 muaj në Bahamas për shkak të koronavirusit.

volanksi1

Faktikisht, ajo ishte e bllokuar në Bahamas, për shkak të masave të ndërmarra kundër koronavirusit, por u lejua më në fund të kalonte pasi kreu testin e COVID-19 sigurisht.

volanksi

“Sot duhet të kthehesha në shtëpi, por po i nënshtrohem një testi koronavirusi më parë. Do të jetë një ditë e vështirë, ama më mirë të jem e sigurte përpara se të shkoj në shtëpi,” shkruan bjondja seksi në Instagram.

volanksi2

Aktorja Volanksi u bë e njohur në finalen e Champions League midis Liverpulit dhe Totenhemit, në vitin 2019, ku pushtoi fushën e blertë.

831238-kinsey-wolanski-reuters

volanksi3

volanksi4

vola

volaa

volanksiiiii

volanksi5

kinsej

kinsej 4

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com