Bindi drejtuesit, vëllai i Solomon firmos me klubin e Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 7, 2020 | 16:59


Bindi drejtuesit, vëllai i Solomon firmos me klubin e Kategorisë së Parë

Vëllai i sulmuesit të Partizanit, Theofilus Solomon, do të aktivizohet në sezonin e ri, te skuadra e Tomorit.

tomori miqesore

Drejtuesit e klubit beratas kanë deklaruar në fund të takimit miqësor ndaj Naftëtari se mesfushori i majtë, afrikani Emanuel Solomon, i cili ishte në provë, është tashmë zyrtarisht pjesë e beratasve. Ai pritet të bëjë diferencën te kjo skuadër, e cila ka si objektiv rikthimin në elitën e futbollit shqiptar.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/