Berluskoni “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, shihet në shoqërinë e 30-vjeçares dhe ka sërish plane për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 16:23


Berluskoni “hakmerret” ndaj ish të fejuarës, shihet në shoqërinë e 30-vjeçares dhe ka sërish plane për…

Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berluskoni edhe pse në një moshë të madhe, nuk ndalet me planet për fejesë.

berlusconi

E themi këtë sepse pas ndarjes nga Françeskaa Paskale, në muajin mars, Berluskoni 83-vjeçar është parë në shoqërinë e një 30-vjeçareje, bionde, e cila është identifikuar si Marta Fashina.

Berluskoni dhe Fashina janë parë të hyjnë në vilën superluksoze të 83-vjeçarit.

Françeska para disa ditësh publikoi një foto me partnerin e saj të ri dhe siç duket ish-kryeministri se ka pritur mirë këtë gjë, duke qenë se kundërpërgjigja e tij erdhi shumë shpejt.

berlusconi 1berlusconi-3berlusconi-4berlusconi-5
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com