Bejl zbarkon në Londër, e bëri udhëtimin së bashku me lojtarin tjetër të Realit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 18, 2020 | 15:00


Bejl zbarkon në Londër, e bëri udhëtimin së bashku me lojtarin tjetër të Realit

Garet Bejl ka zbarkuar në Londër për të kompletuar transferimin e tij tek Totenhemi. Uellsiani do huazohet për 1 vit tek klubi anglez dhe do përfitojë 13 milionë euro në sezon.

garet bejl

Pasi ka zbritur në aeroportin “Luton”, sulmuesi i është drejtuar zyrave të Totenhemit për të firmosur kontratën. Bejl është pritur nga shumë tifozë, me të cilët ka bërë edhe foto. Uellsiani e ka bërë udhëtimin së bashku me Reguilon që gjithashtu do ti bashkohet Totenhemit.

reguilon

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com