BASTET/ Shqipëri-Estoni, ja sa kuotohet fitorja e kuqezinjve sot në “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2022 | 13:52


BASTET/ Shqipëri-Estoni, ja sa kuotohet fitorja e kuqezinjve sot në “Air Albania”

Shqipëria do të luajë sot në orën 18:00 një takim me kombëtaren estoneze në stadiumin “Air Albania”.

SHQIPERIA

Në letër kuqezinjtë janë favoritë dhe kështu e cilësojnë edhe specialistëte basteve, që i japin fitores së Shqipërisë një koeficient 1.53,ndërkohë që një barazim kuotohet me 3.30.

Ndërsa një surprizë e miqve nga Estonia mban koeficientin 6.50.

PANORAMASPORT.AL