Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, tërbon 2.3 milionë fansat në “Instagram” me fotot “hot”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2021 | 20:49


Basketbollistja e njohur nuk përmbahet, tërbon 2.3 milionë fansat në “Instagram” me fotot “hot”

Basketbollistja dhe modelja e njohur italiane, Valentina Vinjali, e ka nisur vitin 2021 ashtu siç e mbylli 2020-ën, me postimin e fotove “hot” në rrjetet sociale, ku numëron 2.3 milionë ndjekës.

BASKETBOLLISTJA VINJALI

Ajo ka publikuar një foto nga një shërbim fotografik të bërë së fundi ku, e veshur me bikini, tregon format seksi.

mODELJA

Fotoja ka mahnitur fansat e basketbollistes. Duket se festat e fundvitit nuk e kanë rritur aspak në peshë basketbollisten italiane.

VALENTINA645 VELENTINA VINJALI VALENTINA VINJALI FOTOJA6 BASKETBOLLISTJA
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/