Bashkia nxjerr në shitje aksionet e Vllaznisë, ja çmimi minimal për klubin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 12:53


Bashkia nxjerr në shitje aksionet e Vllaznisë, ja çmimi minimal për klubin

Bashkia ka nxjerrë në shitje 100% të aksioneve të klubit Vllaznia. Çmimi minimal i shitjes së 100% të kuotave është 507 milionë lekë të vjetër.

vLLAZNIA

Forma e shitjes së aksioneve që zotërohen nga Bashkia e Shkodrës do të bëhet nëpërmjet procedurës konkurruese: procedurë e hapur standard e ankandit, sipas dokumenteve standarde tip të ankandit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/