“Basha Kryetar i Kuvendit”, Ilda Bejleri gafë në mes të emisionit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 8, 2019 | 12:14


“Basha Kryetar i Kuvendit”, Ilda Bejleri gafë në mes të emisionit

Pas largimit nga ‘Digitalb’, moderatorja Ilda Bejleri drejton emisionin ‘Proçesi Sportiv’ së bashku me Manushin.

Ilda222

Megjithëse dukej se e nisi mbarë këtë sezon të ri, Ilda ka bërë një gafë jo të vogël. Në një pyetje drejtuar fotografit Armand Sallabanda, moderatorja e ka vënë të zgjedhë mes një femre apo një mashkulli në Parlament.

Ilda Bejleri

Armandi është përgjigjur se do të zgjidhte kryeparlamentarin Gramoz Ruçi. “Mashkull do të zgjidhja kryetarin e Kuvendit, sepse ka karakteristika tipike shqiptare”, tha ai.

Ndërkohë Ilda ka ndërhyre duke thënë ‘Aaa Basha’. Ndërkohë që mëndoi se e vuri të ftuarin në siklet me pyetjen e saj, Ilda është vënë vetë në siklet me gafën që ka bërë duke e quajtur Bashën Kryetar Kuvendi. Por ajo e ka kapur gabimin që bëri duke u shfajësuar se mendoi se mos kishte thënë për kreun e PD-së.

    
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com