Bardhi: Jap më të mirën në çdo ndeshje, kampionati shqiptar është…

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 21, 2018 | 22:23

Bardhi: Jap më të mirën në çdo ndeshje, kampionati shqiptar është…

Jurgen Bardhi është shpallur futbollisti i ndeshjes me Flamurtarin. Ai është shfaqur i lumtur pas takimit dhe ka premtuar se do të punoi më shumë për të arritur pritshmëritë.

bandicam 2018-09-21 22-19-55-210

Asist, fitoni faullin e golit, sakrifikoni shumë, ishte ndeshja më e mirë ?

Jam më të mirën çdo ndeshje, dhe mundohem të jem në mak

A e bën më të lehtë Gega aktivizimin e të rinjve ? 

Trajneri Gega i do të rinjtë sepse ka punuar edhe me 21 vjeçarin. Të gjthë të rinjtë janë të mirë këtu.

Ka konkurencë mes jush?

Ku ka konkurencë është gjë e mirë, i shërben ekipit.

Si ndihesh për këtë 4 vjeçar që kur keni debutuar ?

As unë nuk jam i kënaqur Puna është që duhet të punoj dhe të shënoi më shumë.
Do të stërvitem sepse kampionati jonë është i vështirë dhe duhet të jesh i përgatitur fizikisht.


www.minuta90.com