Barcelona shkatëron Hueskan

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 17, 2014 | 11:22


Barcelona shkatëron Hueskan

Barça-Málaga (portada)Barcelona ka shkatëruar totalisht  Hueskan në kuadër të Kupës së Mbretit, duke i “shfryrë” gjithë dufin që kishte pas barazimit kundër Getafes në La Liga. Katalanasit arritën të shënojnë fitoren e tyre më të thellë në këto vitet e fundit, duke triumfuar 8:1. Tre herë Pedro , Sergi Roberto, Anders Iniesta, Adriano, Adama Traore dhe Sandro Ramriez ishin autorët e këtij triumfi të thellë të ekipit të drejtuar nga Luis Enrike.