Barcelona ngel pa drejtor sportiv, djali i legjendës holandeze refuzon rinovimin e kontratës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 16:24

Barcelona ngel pa drejtor sportiv, djali i legjendës holandeze refuzon rinovimin e kontratës

Xhordi Krajf nuk do të jetë më drejtori sportiv i Barcelonës. Ai nuk do të rinovojë kontratën e tij që mbaron më 30 qershor dhe sot ia ka komunikuar presidentit Joan Laporta.hxcmnv

Xhordi beson se është koha për të ndërmarrë sfida të reja. Tani mbetet për t’u parë se si Barcelona do të ristrukturojë të gjithë organikën sportive me largimin e Alemanit dhe Xhordit.

Aludohet se Anderson Luis de Souza (Deco) është kandidati numër një për të zënë postin e drejtorit sportiv.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"