Barcelona “i rrëmben” një tjetër lojtar Çelsit, ja kur pritet të firmosë mbrojtësi spanjoll

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 6, 2022 | 14:45


Barcelona “i rrëmben” një tjetër lojtar Çelsit, ja kur pritet të firmosë mbrojtësi spanjoll

Mediat spanjolle kanë bërë me dije se mbrojtësi i Çelsit, Markos Alonso, do të jetë një lojtar i Barcelonës në sezonin e ri.

Alonso2

Sipas “Sport”, bisedimet me mbrojtësin spanjoll janë në një fazë të përparuar dhe në Barcelonë shpresojnë që gjithçka të mbyllet pozitivisht para nisjes së kampionatit spanjoll, javën e ardhshme.

Marrëveshja me Çelsin pritet të arrihet për shumën e 10 milionë eurove.

PANORAMASPORT.AL