Baloteli gati të qëndrojë në Serinë A, zbulohet skuadra që kërkon shërbimet e sulmuesit italian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2020 | 10:55


Baloteli gati të qëndrojë në Serinë A, zbulohet skuadra që kërkon shërbimet e sulmuesit italian

Mario Baloteli është një lojtar i lirë dhe po kërkon një skuadër të re për të vazhduar karrierën e tij futbollistike.

mario-balotelli-brescia-calcio-1574514801-27673

Pasi përfundoi aventurën me Breshën, Balotelin mund ta shikojmë përsëri në Serinë A sezonin e ri. Sipas mediave italiane, Xhenoa është në kërkim të një sulmuesi dhe për këtë arsye drejtuesit kanë “piketuar “ Balotelin.

Xhenovezëve nuk do u duhet të shpenzojnë për futbollistin, pasi mund ta marrin atë falas, për shkak se është lojtar i lirë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com