Ballkani kërkon surprizën në tokën turke, në fushë edhe Uest Hem e Fiorentina. Ja sfidat e sotme në Ligën e Konferencës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 8:51

Ballkani kërkon surprizën në tokën turke, në fushë edhe Uest Hem e Fiorentina. Ja sfidat e sotme në Ligën e Konferencës

Liga e Konferencës luan sot ndeshjet e raundit të tretë në grupe, me 32 skuadra që zbresin në fushë.

LIGA E KONFERENCES

Ballkani do të luajë në transfertën e Sivasporit, në orën 18:45, me skuadrën e drejtuar nga Ilir Daja që do të tentojë deri në fund për surprizuar ekipin turk.

Gjithashtu bien në sy dhe përballje të tjera interesante për sa i përket pretendentëve.

Uest Hem luan në transfertë përballë Anderlehtit, ndërsa Fiorentina përballet me Hërts në tokën skoceze.

Këlni pret në shtëpi Partizanin e Beogradid, ndërsa Vijareali do të luajë në Spanjë ndaj Austrisë së Vienës.

SFIDAT:

23

PANORAMASPORT.AL