Bakaj nuk di të ndalet, tjetër gol në Bjellorusi

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 19:31

Bakaj nuk di të ndalet, tjetër gol në Bjellorusi

Elis Bakaj vazhdon të shënojë në kampionatin bjellorus. Në ndeshjen e sotme te Shaktjor Soligorsk, ndaj Dnepro Moligev, të fituar nga vendasit me shifrat 3-1, Bakaj shënoi golin e tretë.

bakaj

Në minutën e 69-të, ai iu shkëput mbrojtjes kundërshtare, dhe mposhti portierin, për të shënuar edhe golin e tretë në këtë edicion.


www.minuta90.com