Bajerni nuk gjen qetësi në repartin e avancuar, pas Levandovskit një tjetër sulmues pranë largimit nga bavarezët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2022 | 13:49


Bajerni nuk gjen qetësi në repartin e avancuar, pas Levandovskit një tjetër sulmues pranë largimit nga bavarezët

Duket se do të ketë një revolucion në sulmin bavarez. Pas Serge Gnabrisë dhe Robert Levandovskit, edhe sulmuesi rezervë Erik Çupo Moting po mendon të largohet.

CUPO MOTING

Edhe pse kamerunasi është lënë në hije nga Robert Levandovski që nga ardhja e tij në verën e vitit 2020, ai deri më tani ka bërë një punë të mirë si zëvendësues.

Megjithatë, ai thuhet se po mendon të pranojë një ofertë të ardhur nga Katari, e cila duket se do të vulosë largimin e tij nga bavarezët

PANORAMASPORT.AL.