Babai shqiptar ndërsa nëna serbe, por shikoni çfarë emër i ka vendosur Berat Gjimshiti fëmijës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 30, 2020 | 23:56


Babai shqiptar ndërsa nëna serbe, por shikoni çfarë emër i ka vendosur Berat Gjimshiti fëmijës

Viti 2020, do të mbetet një vit i shënuar për mbrojtësin e Kombëtares, Berat Gjimshiti. Kjo për shkak se ai u bë baba për herë të parë.

auto_berati1601453086

Partnerja e tij serbe, Alisa Menkoviç, solli në jetë djalin e parë, duke sjellë kështu një gëzim të madh në familjen e Gjimshitit.

Ndonëse njëri nga partnerët është shqiptar dhe tjetra serbe, Gjimshiti dhe Alisa vendosën që emrin djalin t’ia vendosin… anglez.

e-fejuara-ndan-maska-falas-berat-gjimshiti-tregon-dramen-e-coronavirus-ne-bergamo

Fëmijën që erdhi në jetë në shtator, ata vendosën ta quajnë Lion. Një emër që përdoret më shumë në Angli ky, teksa tashmë çifti po kalon periudhë të bukur me një pjesëtar tjetër në familje.

1726583_1806-alisa-3_ff-696x691-  16923717-10211687692258802-1868589351-n

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com